Navštívil som Rehab Klinik. O cvičení som nevedel takmer nič, no po pár tréningoch som tomu napokon porozumel.
Kto zažil cvičenie na Bosu, presne vie, aký je to pocit, nemať pod nohami pevnú zem. Môže sa snažiť koľko chce, aj tak nevie pevne ustáť. Kto tento pocit nezažil, určite by to mal vyskúšať. Naučiť sa správne cvičiť na nestabilnej ploche je naozaj namáhavé a niekomu trvá aj týždne, kým zvládne základné cviky.

Kde sa s Bosu stretnem?
Bosu nájdete všade, vo fitkách aj všetkých športových obchodoch, ale pre tých, ktorí sa chcú pustiť do cvičenia, odporúčame odborný dozor pri tréningoch. Dobrý terapeut vie zhodnotiť, kedy bosu použiť môže a kedy by sa jej mal radšej vyhnúť.

Keď už toľko reči okolo Bosu, ako to vyzerá?
Bosu je skvelá pomôcka nielen na cvičenie stability, ale aj na spevnenie celého tela. V rehabilitácii sa často využíva pri rôznych pohybových problémoch.

Aké názory sú na Bosu?

Názory na túto špecifickú balančnú pomôcku sa v mnohých prípadoch rozchádzajú, ale chceli by sme vedieť, ako túto pomôcku vnímajú naši pacienti 🙂

Pamätáš si na svoj prvý tréning na Bosu? Aký si mal z neho dojem? Zažil si opäť ten pocit, pocit svalovice na druhý deň?
Jasné…

 
Je dôležité poznať správne cviky na Bosu. V prípade potreby sa neváhajte na nás obrátiť. Tím Rehab Klinik
 
Autor: Martina Volfová
 

Rezervujte si svoj termín v REHAB KLINIK

Venujte kúsok svojho času pre seba a svoje zdravie…

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo

Vaša správa

Nájdete nás…

  • +421 905 205 009
  • Žitná 48, 831 06 Bratislava, Rača
  • Autobusom č. 59 a 65 zastávka Trávna. Potom pešo cca 400 metrov smerom do mesta po hlavnej ceste. Električkou č. 3,5,6 vystúpiť na zástavke Hybešova. Potom pešo smerom dolu k hlavnej ceste, na hlavnej ceste odbočiť doľava a ísť cca 100 metrov.

…v mestskej časti Rača

About the author: Radko Marcin