Vyšetrenie FBLR lekárom a neurológom

 
Vyšetrenie zahŕňa prehliadku a rozhovor u FBLR lekára spojený so zhodnotením zdravotného stavu a diagnostikou klienta. FBLR lekár následne vyberie a zostaví správny fyzioterapeutický program. Vyšetrenie vykonávame pre deti od 6 rokov.

V neurologickej ambulancii Vám bude poskytnutá špecializovaná neurologická starostlivosť. Neurológ sa bude zaoberať diagnostikou a liečbou porúch vášho nervového systému s dôrazom na ochorenia chrbtice, pohybového aparátu a svalového systému. V neurologickej ambulancii sa špecializujeme na neurologické ochorenia chrbtice – bolesti chrbta bez vyžarovania alebo s vyžarovaním do končatín. Zabezpečujeme vyšetrenie, diagnostiku a liečbu akútnych a chronických ochorení chrbtice, stavy po operáciach chrbtice a poruchy pohyblivosti.
 
Vyšetrenie FBLR lekárom
 

Následné kontrolné vyšetrenie

Kontrolu účinku odporučenej starostlivosti vykoná FBLR lekár a neurológ po začatí a osvojení fyzioterapie. Skontroluje aktuálny stav klienta a navrhne ďalší postup, aby zdravotný stav klienta dosahoval ďalší progres.
 
Kontrolné vyšetrenie FBLR lekárom

Rezervujte si termín u nás

 

Venujte kúsok svojho času pre seba a svoje zdravie…

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo

  Vaša správa

  Nájdete nás…

  • Žitná 48, 831 06 Bratislava, Rača
  • Autobusom č. 59 a 65 zastávka Trávna. Potom pešo cca 400 metrov smerom do mesta po hlavnej ceste. Električkou č. 3,5,6 vystúpiť na zástavke Hybešova. Potom pešo smerom dolu k hlavnej ceste, na hlavnej ceste odbočiť doľava a ísť cca 100 metrov.

  …v mestskej časti Bratislava-Rača