Pilates

 
Jedným z najzaujímavejších aspektov Pilates je to, že ho môže robiť ktokoľvek a každý môže dosiahnuť úžasné výsledky. Vzhľadom na to, že pilates nie je skákajúce, prudké alebo stresujúce cvičenie pre telo, ponúka pilates ideálnu formu pohybu pre ľudí, ktorí sa kvôli bolesti kĺbov alebo svalovej slabosti vyhýbajú cvičeniu. Nepotrebujete žiadne ťažké či drahé zariadenia. Toto cvičenie môžete robiť kedykoľvek a kdekoľvek. Nezaberá veľa času, takže je perfektnou formou cvičenia pre každého.

Hlavný dôvod, prečo robiť Pilates je ten, že pilates pracuje s hlbokými svalmi, ktoré sú potrebné na udržanie stabilného tela – čiže našej chôdze, postoja, behania. Na aktívnom držaní tela sa podieľajú bránica, svaly brušnej dutiny a panvového dna, hlboké driekové svaly a hlboké priťahovače krku. Svaly poskytujú väčšiu podporu chrbtici a vytvárajú priestor medzi oboma stavcami, čím zabraňujú degeneratívnym problémom. Pilates nezaťažuje vaše kĺby ani neopotrebováva chrupavky, naopak stabilizuje telo a zapája svaly vyváženým spôsobom.

Pilates
 

Rezervujte si termín u nás

 

Venujte kúsok svojho času pre seba a svoje zdravie…

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo

  Vaša správa

  Nájdete nás…

  • Žitná 48, 831 06 Bratislava, Rača
  • Autobusom č. 59 a 65 zastávka Trávna. Potom pešo cca 400 metrov smerom do mesta po hlavnej ceste. Električkou č. 3,5,6 vystúpiť na zástavke Hybešova. Potom pešo smerom dolu k hlavnej ceste, na hlavnej ceste odbočiť doľava a ísť cca 100 metrov.

  …v mestskej časti Bratislava-Rača