Masáž hlavy

Masáž hlavy patrí medzi často vyhľadávané spôsoby ako sa bez tabletiek zbaviť bolestivých a migrénozných pocitov v oblasti spánkov, záhlavia aj temena hlavy. Kvalitnou masážou hlavy sa snažíme upokojiť celú dušu aj telo, odbúrať stres a odstrániť pocit pulzujúcich spánkov či napätia.

migrena

 
Masáž je vykonávaná v sede s rukami na stehnách, poprípade v kombinácii s polohou v ľahu na chrbte. Masáž začíname premasírovaním svalov v oblasti šije a záhlavia, následne vytierame oblasť od koreňa nosa až k vlasovej časti čela. Krížovým hmatom masírujeme oblasť spánkov. Masážnu zostavu zakončujeme krúživým pohybom bruškami prstov po temene hlavy. Tento hmat často vykonávame cez uterák priložený na hlave.

V dnešnej uponáhľanej a psychicky náročnej dobe často zabúdame na relax a starostlivosť o svoje telo, preto pravidelná masáž hlavy môže prispieť k vytúženej úľave organizmu a výrazne zlepšiť kvalitu Vášho života.

V Rehab Klinik Bratislava riešime vaše problémy okamžite!

 

Venujte kúsok svojho času pre seba a svoje zdravie…

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo

  Vaša správa

  Nájdete nás…

  • +421 905 205 009
  • Žitná 48, 831 06 Bratislava, Rača
  • Autobusom č. 59 a 65 zastávka Trávna. Potom pešo cca 400 metrov smerom do mesta po hlavnej ceste. Električkou č. 3,5,6 vystúpiť na zástavke Hybešova. Potom pešo smerom dolu k hlavnej ceste, na hlavnej ceste odbočiť doľava a ísť cca 100 metrov.

  …v mestskej časti Bratislava-Rača