Konzultácia s fyzioterapeutom

Konzultácia zahŕňa rozhovor s fyzioterapeutom, vyhodnotenie zdravotného stavu klienta a výber vhodných a účinných prostriedkov pri zostavovaní fyzioterapeutického programu. Ten môže pozostávať z individuálnych cvičení alebo masáží, mäkkých techník, elektroliečby. Pri konzultácií s fyzioterapeutom je vhodné priniesť so sebou výsledky z vyšetrení, ktoré ste pri svojej problematike absolvovali. Fyzioterapeut si výsledky prečíta, vysvetlí problematiku a následne spoločne nastaví rehabilitačný program. Súčasťou je aj poučenie klienta o problematike jeho zdravotného stavu a prípadnej liečbe. Ak sa stane, že žiadne vyšetrenie nemáte alebo ste u lekára neboli, bolo by vhodné prejsť rehabilitačným lekárom alebo neurológom.

Následne fyzioterapeut predstaví jednotlivé súčasti fyzioterapie klientovi a ozrejmí postup, ktorý určil FBLR lekár a neurológ.

Konzultácia fyzioterapeut

Rezervujte si termín u nás

Venujte kúsok svojho času pre seba a svoje zdravie…

  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Telefónne číslo

  Vaša správa

  Nájdete nás…

  • Žitná 48, 831 06 Bratislava, Rača
  • Autobusom č. 59 a 65 zastávka Trávna. Potom pešo cca 400 metrov smerom do mesta po hlavnej ceste. Električkou č. 3,5,6 vystúpiť na zástavke Hybešova. Potom pešo smerom dolu k hlavnej ceste, na hlavnej ceste odbočiť doľava a ísť cca 100 metrov.

  …v mestskej časti Bratislava-Rača