Fyzioterapeut v Bratislave

Som fyzioterapeut

O fyzioterapii je už veľa známe, ľudia postupne prichádzajú na to, k čomu je vlastne ten fyzioterapeut dobrý. Okrem bežne známej masérčiny sa začína cvičiť, zrazu počúvam v akom hroznom stave to svoje telo mám, svaly mi terapeut ledva nahmatá a keď sa mu to aj podarí, bolia ako nikdy predtým. Mám z celej terapie nafúknutú hlavu a domov idem so sklopenou hlavou…čo som to svojmu telu za tie roky urobil…

Sedím na opačnej strane stola a pozorne počúvam. Bolí, vystreľuje, neviem sa pohnúť, nikde mi nevedeli pomôcť…neviem, čo mám už robiť. Sem tam vidím úsmev a očakávanie, možno trochu obavu z nového človeka, ale najviac tú frustráciu z bolesti. Už ich to takto ďalej nebaví, potrebujú normálne žiť. Nasleduje môj dlhý monológ o tom, čo sa s ich telom deje, z čoho pramenia ich bolesti a hlavne čo treba urobiť pre to, aby ustúpili a viac sa už nevrátili. Tu začína moja skutočná práca..získanie dôvery môjho pacienta. Budujem vzťah, dávam zo seba všetko, čo odo mňa ako terapeuta potrebuje. Som fyzioterapeut. Som priateľ. Osobný tréner, psychológ, poradca… „FyzioterapiaJePoslanie“

Fyzioterapia v Bratislave – klinike Rehab Klinik

Celá klinika fyzioterapie v Bratislave bola založená na jednoduchom fakte – nedostatok kvalifikovanej pomoci. Keď sa človek dostane do stavu, že od bolesti už ani chodiť nevládze, je schopný obetovať všetko preto, aby mohol znova normálne fungovať. A práve tam to všetko začalo.

Od začiatku bolo snahou vytvoriť príjemné prostredie pre tých, ktorí budú našu pomoc potrebovať už od prvého kontaktu. Nie je nič horšie ako arogantný, neprívetivý hlas v telefóne, povýšenecké a neúctivé správanie personálu a pritom Vy ste si prišli len pre pomoc.


Fyzioterapeut namiesto tabletiek

Kto potrebuje fyzioterapeuta?

Každý! Áno, každý by mal mať „svojho“ fyzioterapeuta, tak ako máte lekára aj zubára. Pomaličky sa učíme, že s bolesťami sa dá vyrovnať aj inak, ako bežne dostupnými analgetikami. Lekár Vám pri bolestiach predpíše tabletky, ktoré ju utlmia a na chvíľu je pokoj. Stáva sa, že sa bolesti po nejakom čase vrátia a celý proces sa opakuje znova – lekár, tabletky, viac tabletiek..Možno niekde v procese natrafíte na fyzioterapeuta, ktorý Vám otvorí oči a prezradí Vám, že tabletky sú takmer úplne k ničomu. Naučí Vás, ako sa k svojmu telu treba správať, aby Vás nehnevalo bolesťami, ako správne cvičiť a hýbať sa. Ale vráťme sa späť na začiatok…nikto neuvažoval o „preventívke“? U zubára ich máte každý rok. Telo nie je stroj, nemôžeme ho zahodiť alebo vymeniť keď sa opotrebuje.

Objednajte sa k fyzioterapeutovi v Bratislave

Rezervujte si termín u nás

 

Venujte kúsok svojho času pre seba a svoje zdravie…

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónne číslo

Vaša správa

Nájdete nás…

  • +421 905 205 009
  • Žitná 48, 831 06 Bratislava, Rača
  • Autobusom č. 59 a 65 zastávka Trávna. Potom pešo cca 400 metrov smerom do mesta po hlavnej ceste. Električkou č. 3,5,6 vystúpiť na zástavke Hybešova. Potom pešo smerom dolu k hlavnej ceste, na hlavnej ceste odbočiť doľava a ísť cca 100 metrov.

…v mestskej časti Rača

About the author: Radko Marcin